Ubytování na faře

DOTEK je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí. Vyzkoušejte originální ubytování v historické budově, která Vám zároveň nabízí nepřeberné množství zážitků.

Pohoda v podkroví. Zvýšená šindelová střecha domu DOTEK skrývá pohodlné ubytování pro 25 osob.

Pokoje jsou rozdělené po 1, 3, 6, 7 a 8 postelích. Hliněné omítky hlídají správnou vlhkost vzduchu, jednoduchý dřevěný nábytek ladí s celkovým charakterem ekologicky šetrného domu. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem, malou kuchyňskou linku se základním nádobím, dřezem a varnou konvicí. V pokojích nelze vařit, naši hosté využívají služeb naší lokální kuchyně nebo si sami vaří v originální černé kuchyni, na moderní elektrické varné desce. V každém pokoji lze zdarma využít připojení k wi-fi.

Farský apartmán

Jediný apartmán se nachází v 1. patře domu, v prostorách bývalého bytu místního faráře. Původní dřevěné podlahy dodávají dvěma odděleným pokojům nádech historie, stejně jako stará dřevěná manželská postel a ostatní historický nábytek. Apartmán má malou kuchyňskou linku, ve které je elektrická varná deska a dřez, v pokoji lze samostatně vařit. Ve skříňkách najdete základní nádobí, zdarma lze zapůjčit varnou konvici. K apartmánu patří i koupelna s toaletou. Tento apartmán je využíván hlavně páry novomanželů, kteří slaví v domě DOTEK svou svatbu, a rodinami s dětmi. Apartmán je jediné ubytování v domě DOTEK vhodné pro návštěvníky s fyzickým hendikepem, vozíčkáři se do 1. patra dostanou schodolezem a i koupelna je uzpůsobena jejich potřebám.

PODMÍNKY REZERVACE

Výše zálohy splatná předem je 50% z celkové ceny pobytu. Doplatek bude nárokován v den příjezdu, případně druhý den. 
 

Při zrušení rezervace nejpozději 4 týdny před nástupem, bude vráceno 50% z uhrazené zálohy, nejpozději 2 týdny před nástupem 25% z uhrazené zálohy, méně než 2 týdny před nástupem je záloha nevratná.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele, nevzniká ubytovateli povinnost vrátit poměrnou část zaplacené ceny pobytu.

Pro objednávku ubytování kontaktuje Věru Holíkovou: email: vera.holikova@ekologickavychova.cz, tel.č.: 739 203 207

Ubytování v bývalé barokní faře

Farské apartmá

 Původní dřevěné podlahy dodávají dvěma odděleným pokojům nádech historie, stejně jako stará dřevěná manželská postel a ostatní historický nábytek. Apartmán má malou kuchyňskou linku, ve které je elektrická varná deska a dřez, v pokoji lze samostatně vařit. Ve skříňkách najdete základní nádobí, zdarma lze zapůjčit varnou konvici. K apartmánu patří i koupelna s toaletou. Tento apartmán je využíván hlavně páry novomanželů, kteří slaví v domě DOTEK svou svatbu, a rodinami s dětmi. Apartmán je jediné ubytování v domě DOTEK vhodné pro návštěvníky s fyzickým hendikepem, vozíčkáři se do 1. patra dostanou schodolezem a i koupelna je uzpůsobena jejich potřebám.

FOTOGALERIE
Farské apartmá

Černý pokoj

Jedná se o celodřevěný jednolůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením. Barva není tak tmavá, jak by napovídal název. 

FOTOGALERIE
Černý pokoj

Žlutý pokoj

Jedná se o celodřevěnýtřílůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Pokoj je laděn do jasně žluté barvy. Je možnost přistýlky úplně v podkroví.

Žlutý pokoj

Červený pokoj

Jedná se o celodřevěný šestilůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. Barva je tlumeně červená.

Červený pokoj

Zelený pokoj

Jedná se o celodřevěný sedmilůžkový pokoj v podkroví DOTEKu s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně. V předpokojí je malá předsíňka s věšáky a botníkem. Vybavení pokoje je ve světlezelené barvě.

FOTOGALERIE
Zelený pokoj

Modrý pokoj

Jedná se o celodřevěné dva čtyřlůžkové pokoje v podkroví DOTEKu se společným sociálním zařízením, malou kuchyňskou linkou k přípravě teplých nápojů a studené kuchyně a předsíní. Inventář je laděn do jasně modré barvy.

FOTOGALERIE
Modrý pokoj

Ceník

Pornájem všech pokojů (25 lůžek) na DOTEKu od 22. 12. 2018 do 2. 1. 2019 (min. délka pronájmu je 5 dní)
9500 Kč/den
Ubytování v podkroví dospělí 22.12.-2.1.
490Kč/noc
Ubytování v podkroví dítě do 10 let 22.12.-2.1.
300 Kč/noc
Ubytování v podkroví dítě do 10 let 22.12.-2.1. při jednodenním pobytu
390Kč/os
Farské aparmá 22.12. - 2.1.
1500 Kč/noc
Podkroví DOTEK
390 Kč / osoba / noc
Ubytování v podkroví dospělí 22.12.-2.1. při jednodenním pobytu
620Kč/os
Podkroví DOTEK při vícedenním ubytování
300Kč osoba/noc
Podkroví DOTEK na jednu noc - děti 3 - 10 let,
230 Kč
Podkroví DOTEK - dítě 3 -10
180 kč/noc
Farské apartmá
1560 Kč / noc
Farské apartmá při vícedenním ubytování
1200Kč apartmán/noc
Středisko SEVER
180 Kč / osoba / noc
Plná penze
210 Kč den
Snídaně
60 Kč den
Oběd
80 Kč
Večeře
70 Kč den
Pes či další domácí zvířata
80 Kč/noc
Rekreační poplatek obci
20 Kč/den (18 - 70 let)